Begin van de week heeft ons het bericht bereikt dat Peter van Zadelhoff is overleden. Peter was vele jaren lid van onze vereniging. Een aantal van onze leden zag hem nog regelmatig. Zo volleybalde hij op de maandagavond met enkele heren, maar zag men hem ook vaak op de zaterdagochtend bij de recreantencompetitie. Een echte volleyballer. ‘Drie keer spelen’ riep hij altijd, zeker als de recreanten de bal weer in één of twee keer over het net gingen spelen. Peter zorgde voor een bepaalde stabiliteit bij de recreanten. Hij droeg bij aan de sfeer en zeker aan het spel. Aankomende woensdagavond zullen wij Peter in de zaal gedenken om 21.00 uur met een minuut stilte voorafgaand aan de training van de recreanten. Wij wensen de familie en vrienden van Peter veel sterkte toe.

Het bestuur van Auto van Oort-Rebelle.