Iedereen van onze vereniging kent hem wel. Zo niet de naam, dan wel zijn verschijning. Als wij tegen de mini's zeggen, die meneer met die witte baard, weten ze gelijk wie wij bedoelen. Jan Kevenaar.
Dit is een kleine ode aan hem. Ik heb nog even wat oude volleyscopen en een jubileum uitgave er op nageslagen, maar hij is al 35 jaar lid. Net zolang als de vereniging bestaat. Hij is nog steeds actief als volleyballer. Zijn leeftijd doet er niet toe, maar hij speelt nog steeds in H4 in de competitie.

Jan heeft sinds een jaar kleinkinderen op volleybal. Natasha kwam als eerste, daarna volgde Milana en Romy, Romy was nog niet oud genoeg om gelijk met de andere te starten. Eindelijk werd ze bijna 6 en mocht ook Romy erbij. Na een clinic georganiseerd door H1 en D1 en onze H1 trainer Harry, kwam ook kleindochter 4, Natalie bij AVO/Rebelle. Bij de mini's was er geen plaats om gelijk competitie te spelen, en aangezien zij 2 vriendinnen had meegenomen en er bij de meisjes C een tekort was. Werd zij samen met haar vriendinnen in MC gezet. Hier speelt Natalie nu dus ook competitie. Jan komt regelmatig een kijkje nemen bij de training van zijn kleindochters. Hoe trots kan iemand zijn....
Al gauw vonden wij dit een hele goede reden om dit eens te laten zien aan iedereen van onze vereniging en al die het ook nog lezen en zien. Dit is zo uniek, in ieder geval in onze vereniging. EEN OPA EN ZIJN 4KLEINDOCHTERS. Op de foto dus. En dit is het resultaat........