Vandaag is officieel bekend gemaakt dat het WK volleybal Vrouwen in september 2022 naar de Gemeente Rheden komt, de Gemeente mag zich Official Team Host noemen. In september zullen wij de nationale ploeg van Japan verwelkomen en in samenwerking met lokale volleybalclubs onder andere die van ons zal er een vanaf september dit jaar een prachtig programma van side-events georganiseerd gaan worden.

Via de volgende link is de aankondiging te zien van onze Gemeente: Gemeente Rheden Official Team Host en in het volgende bericht van het Rheden Nieuws wordt daarnaast ook bekend gemaakt dat wij het land Japan mogen hosten: Het WK volleybal vrouwen komt in september 2022 naar Rheden

Als verenging zullen wij de Gemeente gaan ondersteunen met het organiseren van leuke activiteiten rondom dit WK, deze activiteiten zijn natuurlijk ook toegankelijk voor al onze leden. Het eerste evenement dat gepland staat is de Kick-off op woensdagavond 6 oktober in Theothorne, inloop van 19:30 - 20:00 in Theothorne.