In de week van 2 t/m 7 maart zal onze vereniging de straat op gaan om te collecteren voor Jantje Beton. Jantje Beton is hét goede doel dat zich inzet voor meer en uitdagender speelruimte en meer speelkansen. Jaarlijks doen ruim 350.000 kinderen mee aan de activiteiten en projecten van Jantje Beton. 50% van het opgehaalde geld gaat naar Jantje Beton en de andere 50% gaat naar Auto van Oort/Rebelle. Twee vliegen in 1 klap dus.

Hieronder vinden jullie een link naar de online collectebus van onze vereniging: 

https://jantjebeton.digicollect.nl/daan-van-gaalen?utm_content=donatie&utm_source=digicollect&utm_medium=whatsapp&utm_campaign=jantje-beton

Daarnaast willen wij leden oproepen om met ons te gaan collecteren! Dit zullen wij doen op maandag 2 maart en donderdag 5 maart. Dus mocht je niks te doen hebben en wil je je inzetten voor Jantje Beton én voor de vereniging, laat het dan weten aan Daan van Gaalen door je naam, je team en de dag waarop je zou willen collecteren te appen naar: 06-37341125.

Alvast bedankt namens de activiteitencommissie!!