Door je online aankopen voortaan via sponsorkliks te doen ontvangen wij als volleybal vereniging hiervoor een commissie. Die commissie bestaat uit een percentage van het aankoopbedrag of een vast bedrag.

Het werkt heel eenvoudig, ga naar sponsorkliks, type bij wie u wilt sponsoren “Rebelle” en kies onze club. Zoek dan via deze pagina het logo van de webwinkel. Plaats je bestelling bij de betreffende shop zoals je altijd doet en de commissie wordt automatisch bij ons bijgeschreven. De hoogte van de commissie is zichtbaar en zelfs de inkomsten en alle transacties zijn te volgen.

Voordelen:

  • je hoeft je nergens voor aan te melden
  • je zit nergens aan vast en het kost niets extra
  • je ontvangt het product dat je toch al van plan was te kopen
  • je steunt hiermee gratis onze vereniging

Er doet een groot aantal webwinkels mee. Enkele bekende namen zijn Bol.com, Wehkamp, Zalando, Coolblue, thuisbezorgd.nl, Mediamarkt.

Kijk zelf maar of je favoriete winkel er bij staat.